ACCENTURE

Accenture jest wiodącą globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w obszarach strategy i consulting, interactive, technology i operations, przy zastosowaniu cyfrowych możliwości we wszystkich dziedzinach.

Łączymy niezrównane doświadczenie z wyspecjalizowanymi umiejętnościami w ponad 40 branżach - przy wsparciu największej na świecie sieci centrów Advanced Technology i Intelligent Operations. Zatrudniając 513 000 osób, obsługujących klientów w ponad 120 krajach, Accenture wprowadza ciągłe innowacje, aby pomóc klientom poprawić ich efektywność i zapewnić trwałą wartość we wszystkich przedsięwzięciach.

Journey to the Cloud

Kompleksowe, technologiczne podejście Accenture do procesu zaplanowania oraz realizacji migracji, a także utrzymania i wsparcia zasobów organizacji w procesie migracji do chmury obliczeniowej. Kompleksowe zaadresowanie oczekiwań biznesu, wymagań bezpieczeństwa i regulacyjnych, uwarunkowań technologicznych oraz niezbędnych zmian organizacyjnych, jak również procesowych jest gwarancją sukcesu przy zminimalizowanym ryzyku.

Elastic Digital Workplace

Innowacyjne rozwiązanie, które pozwala wykorzystać gotowe rozwiązania i nowatorskie podejście Accenture do działania organizacji w nowym, hybrydowym modelu. EDW pozwala na zaplanowanie, stworzenie i uruchomienie rozbudowanego środowiska pracy, zapewniającego pracownikom dostęp do wszystkich zasobów IT firmy w dowolnym miejscu i czasie, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa nie mniejszych niż przy pracy w tradycyjnym modelu.

WIĘCEJ

Cloud Migration Factory

Cloud Migration Factory pomaga przyspieszyć drogę do chmury. Jest to podejście bazujące na posiadanej przez nas wiedzy, narzędziach i metodach przyspieszenia migracji i optymalizacji rozwiązań chmurowych w organizacji – wszystko powyższe opiera się także na wielokrotnej realizacji podobnych lub tych samych elementów u wielu klientów na całym świecie.

Accenture Hybrid Cloud

Accenture Hybrid Cloud (AHC) ułatwi budowę innowacyjnej polskiej gospodarki przy wykorzystaniu chmury obliczeniowej. AHC zaprojektowana jest z myślą o przedsiębiorstwach z takich branż jak: telekomunikacja, bankowość, energetyka czy produkcja.

WIĘCEJ

myNav

Platforma chmurowa zaprojektowana, aby dopasować najlepsze rozwiązanie chmurowe, które pozwali organizacji obniżyć ryzyko, koszty i zaoszczędzić czas potrzebny do osiągnięcia strategicznych celów biznesowych.

Cloud Security

Specjaliści Accenture Security pomagają klientom m.in. w definiowaniu strategii bezpieczeństwa chmury i nowego modelu operacyjnego i architektury bezpieczeństwa, jak również w ocenie usług i dostawców usług chmurowych.

WIĘCEJ

DevOps

Podejście DevOps pozwala na zbudowanie bardziej wydajnego modelu współpracy pomiędzy obszarem rozwoju i utrzymania oraz wsparcia go technologicznymi rozwiązaniami automatyzującymi procesy rozwoju i utrzymania.

WIĘCEJ

KOMPETENCJE ACCENTURE

Jesteśmy ekspertami realizującymi projekty na rynku globalnym.

513 tys.

Pracowników
na świecie

6 tys.

Pracowników
w Polsce

40

branż, w których
pracujemy

Doświadczenie kluczem sukcesu w procesie migracji do chmury.

Grupa biznesowa Intelligent Cloud & Infrastructure (ICI) odpowiada za doradztwo, dostarczanie i utrzymanie rozwiązań technologicznych w chmurze i infrastrukturze. Łączymy chmurę, infrastrukturę i aplikacje, aby tworzyć wiodące na rynku oferty i dostarczać najlepsze usługi oraz pomagać klientom rozwijać się i osiągać cele biznesowe.

Accenture wspiera firmy w dobraniu rozwiązań chmurowych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom biznesowym. Dysponując ponad 30 000 zrealizowanymi projektami, zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i zarządzaliśmy hybrydowymi rozwiązaniami chmurowymi w prawie każdej branży.

 

  • Accenture zostało uznane przez IDC MarketScape za najlepszego dostawcę usług w chmurze obliczeniowej na świecie w 2020 roku. Firma silnie pozycjonuje się jako lider – wyprzedzając tym samym konkurentów i uzyskała najlepszy wynik w kategorii kompetencje i doświadczenie (capabilities). Accenture ma na koncie ponad 30 000 zrealizowanych projektów, a ich wartość sięgnęła 11 miliardów dolarów w roku finansowym FY19.
  • Accenture zostało uznane za lidera w raporcie firmy Gartner “Magic Quadrant for Public Cloud Infrastructure Professional and Managed Services” na rok 2020 dotyczącym profesjonalnych i zarządzanych usług infrastruktury chmury publicznej na całym świecie.

Accenture zostało wyróżnione wśród dostawców technologii za jakość w dostarczaniu rozwiązań chmurowych.

  • 2019 Microsoft Digital Transformation Partner of the Year – Accenture otrzymało od Microsoft międzynarodowe wyróżnienie i tytuł partnera w obszarze cyfryzacji. Firma miała największy wpływ na przyspieszenie transformacji cyfrowej klientów. Ponadto w 2019 roku Accenture i Microsoft utworzyły grupę Accenture-Microsoft Business Group, która koncentruje się m.in. na pomocy klientom w migracji do Microsoft Azure, optymalizacji procesów biznesowych za pośrednictwem Microsoft Dynamics 365 oraz usprawnieniu pracy za pośrednictwem Microsoft 365.
  • Google Cloud 2019 Partner – W 2019 roku Google Cloud uznał Accenture partnerem roku w kategorii “Industry Solutions Partner of the Year”. Dodatkowo Accenture oraz Google Cloud utworzyły grupę Accenture Google Cloud Business Group (AGBG), która ma na celu pomagać firmom w jak najlepszym wykorzystaniu technologii Google Cloud, aby zapewnić klientom najwyższą jakość obsługi i przyspieszyć ich transformację cyfrową.
  • Amazon Web Services (AWS) uznał Accenture jednym z najlepszych partnerów konsultingowych na świecie i tym samym przyznał Accenture tytuł „Premier Consulting Partner”, potwierdzając doświadczenie zespołu w zarządzaniu projektami i wdrażaniu rozwiązań dla klientów AWS. Ponadto AWS i Accenture utworzyły grupę Accenture AWS Business Group, aby wspierać firmy w osiąganiu założonych celów biznesowych oraz przyspieszać tempo innowacji klientów.