COMMVAULT

Commvault jest czołowym dostawcą rozwiązań do ochrony danych i zarządzania informacjami.

Pomaga firmom na całym świecie wyodrębniać z danych cenne informacje biznesowe oraz przekształcać współczesne środowiska danych. Dostarcza usługi i rozwiązania poprzez sieć partnerów i dostawców usług. Jest liderem w zakresie backupu, chmury, wirtualizacji, archiwizacji, synchronizacji i udostępniania danych. Rozwiązania wdrażane są w środowiskach fizycznych, w chmurze i as-a-service.

Commvault Cloud Data Management

Zapewnia przenoszenie, zarządzanie i użytkowanie danych pomiędzy chmurami i środowiskiem lokalnym. Z Commvault backup do chmury i między różnymi chmurami jest banalnie prosty.

WIĘCEJ

Commvault Cloud Data Migration

Pozwala na migracje danych do chmury publicznej, między różnymi chmurami, regionami geograficznymi, a także z powrotem do lokalnego datacenter. Migracja jest szybka, elastyczna i bezpieczna.

WIĘCEJ

Commvault Distributed Storage Platform

Umożliwia budowę wirtualnej warstwy pamięci masowej, rozciągającej się między środowiskiem lokalnym a różnymi chmurami publicznymi – tworząc w tym zakresie storage’owy multicloud

WIĘCEJ

Commvault od lat jest liderem rynku backupu dla przedsiębiorstw, co potwierdzają rokroczne raporty firm analitycznych jak Gartner czy Forrester. Od lat jednym z głównych obszarów przewagi technologicznej Commvaulta jest chmura obliczeniowa. Backup, migracja danych, disaster recovery i konwersja maszyn między środowiskami lokalnymi lub różnymi chmurami to obszary unikalnych na rynku kompetencji Commvault. W ofercie firmy znajduja się też rozwiązania archiwizacji i przeszukiwania danych, badania zgodności z regulacjami typu RODO, optymalizacji wykorzystania pamięci masowych, automatyzacji w oparciu o silnik workflow i pamięć masowa definiowana programowo (Software defined storage).

Commvault wyróżnia się najszerszym na rynku wsparciem dla systemów operacyjnych, wirtualizatorów, baz danych i aplikacji, pamięci masowych a w końcu różnych dostawców chmury publicznej. Wspieramy takich gigantów jak Microsoft Azure, Google Cloud, Amazon Web Services ale także wiele innych mniejszych i bardziej specjalizowanych chmur publicznych. Z platformy Commvault korzystają także liczni service providerzy, oferujący z jej pomocą usługi backup as a service, archive as a service i disaster recovery as a service. Niezależność od dostawców sprzętu, efektywna deduplikacja danych, wysoka odporność na awarie i cyberataki sprawiają że rozwiązania Commvault wybrało wiele mniejszych i większych przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.commvault.com