GOOGLE CLOUD

Google Cloud zapewnia organizacjom zaawansowaną infrastrukturę IT, szerokie możliwości platformy i szereg rozwiązań specjalistycznych dla określonych branż.

Dostarczamy rozwiązania chmurowe dla biznesu oparte o najnowocześniejsze technologie Google, które pomagają firmom działać wydajniej, dostosowywać się do zmieniających się potrzeb i budować solidny fundament na przyszłość. Klienci z ponad 150 krajów zaufali Google Cloud jako partnerowi, który pomaga rozwiązywać kluczowe problemy biznesowe.

ANTHOS

Dlaczego warto modernizować aplikacje do chmury hybrydowej?
Dzisiaj przedsiębiorstwa muszą działać szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej, aby utrzymać konkurencyjność i nadążać za zmianami. Czas wejścia nowych produktów i usług na rynek jest znacznie krótszy, nie są to już lata, ale dni. Aby tworzyć potencjał strategiczny swojego biznesu, musisz działać szybko, reagować sprawniej i nieustannie wdrażać innowacje. Chmura pozwoli Ci skrócić czas wdrażania nowych technologii i usług, którymi zarządzasz, oraz zapewni odpowiedni ekosystem i wsparcie, które pomogą Ci odnieść sukces.

WIĘCEJ

SAP na Google Cloud

Google Cloud dla SAP umożliwia klientom prowadzenie biznesu w przewidywalny sposób dzięki użyciu zabezpieczonej infrastruktury, minimalizującej ryzyko przestojów w działalności. Nasza oferta na S/4 HANA jest oparta w 100% na maszynach wirtualnych (VM), dzięki czemu jest w stanie nadążyć za stale zmieniającymi się wymaganiami biznesowymi. Innowacje Google Cloud w zakresie analityki, uczenia maszynowego (ML) i sztucznej inteligencji (AI) pozwalają klientom na uzyskanie nowych źródeł dochodów, ograniczać koszty i spełniać z nawiązką oczekiwania klientów.

WIĘCEJ

Przenieś swoje maszyny wirtualne (VM) do Google Cloud

Migracja maszyn wirtualnych do chmury nie jest łatwym zadaniem, ale Google Cloud może Ci z tym pomóc na każdym etapie tego procesu. Dzięki temu utrzymasz przewagę nad konkurencją: zaoszczędzisz czas i pieniądze, nie będziesz musiał martwić się jak utrzymać wydajność i bezpieczeństwo swojego biznesu.

WIĘCEJ

Integracja i analiza danych dla dostarczania kluczowych informacji biznesowych

Użytkowane obecnie aplikacje dostarczają niezliczonej ilości różnorodnych danych ze źródeł cyfrowych i fizycznych(IoT). Prawidłowe pozyskiwanie, integracja i analiza tak licznych rodzajów danych może pozwolić na zidentyfikowanie powtarzalnych wzorców i reguł umożliwiających lepsze poznanie doświadczeń klientów i zwiększenie skuteczności działań biznesowych. Dzięki platformie Google Cloud możesz skuteczniej zarządzać danymi, analizować je i wykorzystywać, korzystając z tych samych silników analitycznych, opracowanych przez Google i udostępnianych od niemal dwudziestu lat z korzyścią dla miliardów użytkowników.

WIĘCEJ