IBM

IBM jest globalnym dostawcą platformy chmurowej i rozwiązań opartych o AI.

Od początku istnienia, od 1911 roku, jest największym pracodawcą technologicznym i konsultingowym na świecie, zatrudniającym ponad 350 000 pracowników, w 170 krajach. Dzięki Watson, platformie AI i wiedzy branżowej IBM oferuje klientom rozwiązania biznesowe. Od 75 lat IBM Research, dzięki ponad 3000 naukowcom, w 12 laboratoriach na 6 kontynentach, definiuje przyszłość technologii informatycznej. Więcej info: www.ibm.com.

ROWIĄZANIA

Zautomatyzowana chmura prywatna

Zautomatyzowana chmura prywatna oparta o komponenty IBM Systems oraz oprogramowanie otwarte.

WIĘCEJ

IBM Hybrid Cloud

Chmura hybrydowa - platforma dla aplikacji i infrastruktury; zbudowana na fundamencie co najmniej dwóch z komponentów: chmury publicznej, prywatnej i lokalnego środowiska IT.

WIĘCEJ

IBM Cloud Kubernetes Service

IBM Cloud™ Kubernetes Service to zarządzane rozwiązanie do obsługi kontenerów. Umożliwia wdrażanie i modernizację aplikacji integrujących usługi, tj.: IBM Watson® czy blockchain.

WIĘCEJ

IBM Cloud Pak for MultiCloud Management

IBM Cloud Pak for MultiCloud Management pomaga zarządzać, automatyzować i dbać o bezpieczeństwo rozproszonego środowiska Hybryd and MultiCloud w chmurze prywatnej oraz publicznej.

IBM Cloud Pak for Applications

IBM Cloud Pak for Applications – zintegrowany system budowy aplikacji cloud-native, modernizacji aplikacji tradycyjnych przeznaczonych dla chmury prywatnej, publicznej i hybrydowej.

IBM Cloud Pak for Automation

IBM Cloud Pak for Automation – kompletny zestaw narzędzi umożliwiających automatyzację procesów biznesowych, zarządzania regułami decyzyjnymi, robotami programowymi oraz skanowaniem i rozpoznawaniem treści w dokumentach. Działa w chmurze prywatnej, publicznej lub hybrydowej.

IBM Cloud Pak for Integration

IBM Cloud Pak for Integration - wszechstronna platforma udostępniająca sprawdzone komponenty do integracji systemów i zarządzania API w skalowalnym środowisku kontenerowym.