MICROSOFT

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge).

Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji. Microsoft aspiruje do tego, by w ramach długoterminowej inwestycji realizowanej razem z Operatorem Chmury Krajowej, podnieść kwalifikacje ponad 150 000 osób, wzmocnić lokalne partnerstwa, a także zapewnić wsparcie transformacji cyfrowej oraz dostep do technologii chmury i powstanie nowego regionu data center Microsoft w Polsce.

 

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W Polsce Microsoft jest reprezentowany przez blisko 500 menedżerów i specjalistów, którzy na co dzień wspierają klientów i partnerów firmy w cyfrowej transformacji.

Microsoft 365

Platforma Microsoft 365 to chmura zwiększająca produktywność, w której połączono najlepsze w swojej klasie aplikacje pakietu Office z zaawansowanymi usługami w chmurze, funkcjami zarządzania urządzeniami i zaawansowanymi zabezpieczeniami.

WIĘCEJ

Microsoft Azure

Platforma Azure pozwala na korzystanie ze swobody tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi w dowolnym miejscu, używanie preferowanych języków, struktur i infrastruktury — a nawet własnych centrów danych i innych chmur.
Na platformie Azure masz wszystko, czego potrzebujesz, aby opracować kolejne wspaniałe rozwiązanie. Wymyślaj rozwiązania dopasowane do celu.

WIĘCEJ

Microsoft Dynamics 365

Platforma Dynamics 365 to zestaw inteligentnych aplikacji biznesowych, które kompleksowo ułatwiają prowadzenie działalności i uzyskiwanie lepszych wyników dzięki predykcyjnym szczegółowym informacjom opartym na sztucznej inteligencji.

WIĘCEJ

Microsoft Azure Internet Rzeczy (IoT)

Wspieraj przekształcenia cyfrowe, zbieraj niewykorzystane dane i wyszukuj nowe szczegółowe informacje, łącząc urządzenia, zasoby i czujniki.
Szybko twórz i wdrażaj bezpieczne i skalowalne aplikacje Internetu rzeczy (IoT) przy użyciu obszernego portfolio usług zarządzanych i usług platformy rozwiązania Azure IoT

WIĘCEJ

Microsoft Azure AI

Uzyskaj na własnych warunkach sprawdzone, bezpieczne i odpowiedzialne funkcje sztucznej inteligencji za pomocą platformy Azure AI. Twórz rozwiązania o znaczeniu krytycznym, które umożliwiają analizowanie obrazów, rozumienie mowy, generowanie przewidywań na podstawie danych oraz naśladować inne inteligentne zachowania człowieka — wszystko to przy użyciu platformy Azure AI.

WIĘCEJ

Microsoft Teams

Microsoft Teams to centrum pracy zespołowej w ramach platformy Microsoft 365, dzięki której możesz zapraszać wszystkich, z którymi pracujesz, do czatowania, na spotkania lub do rozmów i współpracować w jednym miejscu bez względu na to, gdzie jesteś.

WIĘCEJ

Zaufana i bezpieczna chmura Microsoft

Chmura Microsoft posiada szereg mechanizmów zapewniających m.in.: bezpieczeństwo danych twojej organizacji oraz ochronę dostępu do niej. Wśród nich jest pakiet Microsoft Enterprise Mobility + Security to inteligentna platforma do zarządzania mobilnością i zabezpieczeniami. Pomaga chronić i zabezpieczać Twoją organizację oraz umożliwia jej pracownikom pracę na nowe i elastyczne sposoby.

Ponadto dzięki wsparciu zespołu ekspertów i proaktywnym funkcjom zgodności, którym ufają przedsiębiorstwa, organy administracji publicznej i startupy zapewnisz bezpieczeństwo Twojej organizacji od podstaw.

WIĘCEJ

Microsoft Power Platform

Pracuj wspólnie z innymi, aby efektywnie sprostać wyzwaniom dzięki platformie Microsoft Power Platform — analizuj dane, twórz rozwiązania, automatyzuj procesy i buduj agentów wirtualnych.
Microsoft Power Platform: PowerBI, Power Apps, Power Automate, Power Virtual Agents.

WIĘCEJ