ORACLE

Oracle oferuje kompletny zestaw zintegrowanych, chmurowych aplikacji do sprzedaży, serwisu, marketingu, zasobów ludzkich, finansów, łańcucha dostaw i produkcji, a także wysoce zautomatyzowaną i bezpieczną infrastrukturę chmurową zawierającą Autonomiczną Bazę Danych Oracle. Więcej informacji na temat Oracle na stronie oracle.com

Oracle Cloud Infrastructure

Oracle Cloud Infrastructure to zestaw usług w chmurze publicznej umożliwiających tworzenie i uruchamianie aplikacji w skalowalnym, bezpiecznym, wysoce dostępnym, odpornym na uszkodzenia i wydajnym środowisku.

WIĘCEJ

Oracle Autonomous Database

Rewolucyjna, jedyna obecnie na rynku technologia, dzięki której baza danych automatycznie się konfiguruje, zabezpiecza, monitoruje i dostraja, ponadto samodzielnie się zabezpiecza i naprawia.

WIĘCEJ

Oracle Cloud Applications

Kompletna platforma chmurowa nowej generacji dla przedsiębiorstw, obejmująca m.in. takie obszary biznesowe jak finanse, logistyka, produkcja, HR, CX oraz planowanie i budżetowanie.

WIĘCEJ

Oracle ERP Cloud

System zapewnia pełny obraz sytuacji finansowej firmy, umożliwiając dostosowywanie procesów biznesowych w celu obniżenia kosztów, zwiększenia trafności prognoz i wprowadzania większej liczby innowacji.

WIĘCEJ

Oracle EPM Cloud

System wspiera modelowanie i planowanie w obszarze finansów, kadr, łańcucha dostaw i sprzedaży. Usprawnione procesy zamknięcia i wgląd w bieżącą sytuację firmy pozwalają podejmować lepsze decyzje.

WIĘCEJ

Oracle HCM Cloud

System obsługuje pełny cykl życia pracownika, wspiera pracę zdalną, ułatwia planowanie i optymalizowanie procesów, pomaga budować zaangażowanie i zwiększać odporność biznesu.

WIĘCEJ

Oracle Cloud CX

System pomaga nawiązywać trwałe relacje z klientami i zarządzać nimi od pozyskania klienta aż do etapu jego zatrzymania, wspierając cały proces, który się do tego przyczynia.

WIĘCEJ

Chmurowe narzędzia deweloperskie

Zestaw opartych na modelu subskrypcyjnym narzędzi deweloperskich w chmurze Oracle Cloud, które wymagają minimalnych inwestycji jednocześnie zapewniając maksymalną wydajność i szybkość.

WIĘCEJ

Oracle Exadata

System sprzętowo-programowy zaprojektowany jako platforma dla baz danych Oracle. Kompletna infrastruktura: serwery, sieci, pamięci masowe i środowisko operacyjne – zintegrowane i zoptymalizowane.

WIĘCEJ

Oracle (oracle.com) jest dostawcą kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, oferuje pełny i zintegrowany stos aplikacji chmurowych, usług platformy oraz infrastruktury, obsługując ponad 430 tys. klientów w 175 krajach. Firma zatrudnia ponad 136 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 40 mld USD (w roku finansowym 2020). Oracle współpracuje z ponad 20 tys. firm partnerskich.

Siedziba główna Korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100.
W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona 500 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z najważniejszymi integratorami systemów IT. Więcej informacji na stronie oracle.com/pl